Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha gumilábakat rakok az...

Ha gumilábakat rakok az aljára, elbírja, vagy betörik az üveg a sülytól?

Figyelt kérdés

[link]

Összekentem szilikonnal azért ilyen randa. Raktam az aljára 6db gumilábat, mert ha kifolyik a víz a szekrénybe és aláfolyik, akkor ha nyitva hagyom így kiszárad. Ellenben ha polifoam lenne alul az beszívná a vizet a széleinél, és felpúposodna a szekrény.


Ez csak ilyen kis alsópolcos szűrés lesz a szekrénybe, 35x35x35cm akvárium, 5mm vastag üvegből. De nem tudom, hogy lehet hogy mégis polifoam kéne rá.


Szerinted a gumiláb rossz ötlet?



2013. máj. 12. 12:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:)


Még ragasztottam bele dizájnosan ferde terelőlapokat (kicsit el lett rontva a vágás, de mindegy, célnak megfelel)

[link]

2013. máj. 12. 18:38
 12/15 YourDestiny ***** válasza:
Hát én el nem tudom képzelni, hogy ez a cucc mire szolgál.
2013. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát kellett egy kis szűrős, aztán a lehabzónak kellett egy állandó vízszint és azért csináltam végülis.


[link]


A legnagyobb rekeszben van a felnyomó pumpa, mert úgy a párolgásnál nem párolog le olyan hamar a víz róla.

2013. máj. 14. 03:20
 14/15 A kérdező kommentje:
szűrős > szűrés
2013. máj. 14. 03:20
 15/15 A kérdező kommentje:
Rakhattam volna az akváriumba is a lehabzót, de ott nem mutatott jól. Így lent nem látom.
2013. máj. 14. 03:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!