Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Békával tényleg lehet horgászni?

Békával tényleg lehet horgászni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Horgászik az nélküled is.
2013. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Harcsára talán lehet szerintem :D
2013. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne bántsd a békát :/
2013. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A Harcsa igencsak szereti, ahol a békával való "csalizást" tiltják,ott csónakból horgásznak harcsára ,ha tilos a béka mint csali,kutyogatós technikával amit egy csuklómozdulatból indított különleges kutyogató fával olyan hangot ad amikor ez a mozdulat a vízbe ütődik a fa mint amikor a béka a vízbe ugrik,halálpontos hang ,3-6x elvégzik ezt 2-5mp-s eltérésekkel és a vízfelszíntől számított 30cm-től 1m ig úszkál a csalihalunk élő/döglött (1 tipp ha döglött a csalihal akkor annak illő eléggé szagosnak lennie ) a harcsa kiváncsi feljön hogy keresse a békát illetve amit talál.

[link]

2013. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 toma781 ***** válasza:
kecske békával lehet horgászni harcsára
2013. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Harcsára lehet gilisztával is, vagy döglött hallal, májjal.


Én az élő csalihalasat sem preferálom, mert ugye gondold el átszurják az egész hátát, aztán megmondják neki, hogy ússzon. Milyen szar lehet már neki. Béka dettó, és régen hogy horgásztak vele, de manapság már nem szoktak, mert már lassan már az összes béka védett.

2013. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
[link] A legjobb műcsali! Rengeteg csukát fogtam már vele, csak nehéz hozzájutni! A legjobb élményem mikor két csuka ugrott ki rá egyszerre és a levegőben összeütköztek! De volt hogy egy igazi béka úszott utána, és azt vette le a csuka! Szóval csukát biztosan fogsz békával. Harcsának még nem kellett!
2013. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na már csak azért érdekel mert itthon a kertitóba beköltözött pár béka,horgászni meg szeretek így gondoltam kombinálom a kettőt mert valahol hallottam hogy békával is lehet
2013. máj. 20. 15:51
 9/12 anonim válasza:
Nekem is tele van békával a kerti tó ://
2013. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De miért zavar, hogy van a tóban béka?
2013. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!