Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ehhez a lámpához jó a sima égő?

Fütyicukor kérdése:

Ehhez a lámpához jó a sima égő?

Figyelt kérdés
[link] Php/aquatic-nature-solar-duo-boy-26-champagne-?

2013. máj. 20. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
pl: [link]
2013. máj. 20. 22:12
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] ez a lámpa.
2013. máj. 20. 22:14
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Érdekes, hogy ilyen van benne. De egyébként a lámpához adják. Azt mondjuk nem tudom, hogy milyen a foglalat, de valószínűsítem, hogy E27-es.
2013. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ilyen van benne.csak majd ilyet akarok bele.amugy solar lux lámpával adják.aminek darabja 5000ft.
2013. máj. 20. 23:30
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó persze E27-es foglalata van, igen. Azért vettem én is olyan 26W solar duo lámpát. Másfél év után égett ki az eredeti izzója, és egy 20 Wattos tungsrammosat raktam bele, az volt itthon.



Van ennek a lámpának a 2 centivel rövidebb változata, a 13 Wattos solar duo boy ami 3 ezerrel olcsóbb, abba is bele akartam gyömöszölni a 20Wattos izzót de hozzáér a búrájához, abba nem fér bele sajnos. Ezt jól kitalálták.

2013. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!