Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Véleményetek ti h csinálnátok?

Véleményetek ti h csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy 63L es akváriumom. Ez alá szeretnék benyomni egy hungarocelt. Az a gondom h mivel tele van vizzel és halak minden kivenném belölle a követ a többi maradna ajzat növények és félig leengedném a vizet akkor meg birnám emelni ugy h ne törjön véletlenül se az aki?


[link]


erröl lenne szó.. az a baj h nem akarom az egész vizet mert csak egy vödröm van szo a többi vizet nem tudom visszaönteni.. azaz új víz is menne bele rendesen felborulna az egyensúj:S szerintetek h csináljam?


2013. máj. 21. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kivitelezhetetlen, legalább is én tuti nem kockáztatnék. Vagy akkor miért nem veszel még pár vödröt?
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hagysz benne 10 centi vizet, halakkal együtt fel tudod emelni és valakit megkérsz, tegye alá a hungarocellt.


De akkor is kevés vized fog maradni. Nézz körül 100 Ft-os boltokban. Ott ilyen 250 Ft körül már szoktak árulni vödröt.

2013. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok ilyen manővert csináltam már.


Le kell engedni a vizet, valamennyi maradhat benne, kell egy asztal lap, vagy egy asztal amit az akváriumod elé teszel. Át kell csúsztatni az akváriumot a lapra. Ha a magasságok nem stimmelnek az akváriumot tartó asztal lábai alá kell valami.


B verzió, víz leenged, fordítsd el keresztbe az akváriumot az asztalon amin jelenleg van, így kicsit le fog lógni elől hátul, tedd mögé az alátétet, ketten óvatosan ráemelitek, csúsztatjátok, majd alátéttel együtt helyre kell fordítani.( nem árt az asztal lapot behintőporozni hogy csússzon az alátét alja)

2013. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fél víz nem elég szerintem, kibírják a halak ha kevesebb a víz, ez pár perces művelet.


Ja elsőre nehezen akar lehet megmozdulni a leengedett aksi, oda szokott gyógyulni a felülethez.

2013. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor elő a lavórokkal, fazekakkal, stb, el kell rakni a vizet. És amennyit csak tudsz, le kell szívni.
2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja de ha például van fürdőkád,(mer lehet zuhanytálca is) abba is mehet a víz, utána kimered, nekem van mindig egy rakás lágy vizes flakon abba szoktam tárolni az akvárium vizet. (kertészetbe felhasználom)
2013. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!