Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv. Van egy 5000L-es akvárium...

Üdv. Van egy 5000L-es akváriumom. Ebbe szeretnék tartani egy vagy ha lehet két cápát. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ha igen hol tudok venni? Pénz nem lényeg... Am a hálószobám valát csináltattam meg akváriumnak L alakú.. Lehet h több mint 5000L de annál tuti nem kevesebb.. Koralzátony cuckombó minden van benne ami kell!!! 2 hónapja van kész de hal még nincs benne.. Még cápa mellé (ha lehet) mien halakat tegyek bele?
2013. máj. 31. 13:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én is a képre várok, 7 dolog nem áll össze a fejemben eddig.
2013. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
igen csak egy galaxy s4 kicsit nagy felbontásban készíti a képet.. vártam vele több mint 10 percet és ki is írta h túl nagy a kép nem lehet.. de géphez jutok lekicsinyítem és feldobom!:)
2013. máj. 31. 18:25
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van olyan kis méretű cápa, aminek ez elég lenne.
2013. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
5 perc és meg van a kép leültem a gép elé!:)
2013. máj. 31. 18:33
 15/26 A kérdező kommentje:

[link]


Azért van a fólia rajta mert feteni fogják a szobát le húztam picit de ink nem veszem le mert sokat szívtak vele.. de majd ha kész a festés holnap este fele ink hétfőn teszek fel képet normálisat nektek

2013. máj. 31. 18:37
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem semmi, szép nagy darab, de ha jól látom vannak benne halak, bár nehezen kivehető elég rossz a kép.
2013. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ebből az akváriumból a víz folyik, az nem fólia. És dugd fel az s4edet.
2013. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 YourDestiny ***** válasza:
80%
Több sebből vérzik a kép, bocsi. Nem a tiéd. Van benne hal. Ez nem L alakú, nem véletlenül nem fotóztad az egészet. Az S4 ekkora moslék képet nem csinál. Nem akarok én kötekedni, de mi értelme kamu kérdéseket kiírni?
2013. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben dolgoztam egy ilyen mellett apám asztalos és csináltunk ott pár dolgot az is brutális volt.


A szóhasználatod azt mondja nagyon fiatal vagy, ez szerintem egy 8-10.000 literes aksi, 4x2,5x1.5 mély mivel be is kellet rendezni, létra beállítva stb. Korallzátony édesvízi rendezettbe? Halakhoz cápa? s4 ? a galaxy ace 10 szer különb képet csinál mind ez, nekem egy régi 1M pixeles vacak van de az különb.

Pénz nem számít? elég meredek kijelentés.(és nagyképű is)

2 külső szűrő? na vicc. Ekkorába egy szűrőt raknak de annak a szívóága vagy 10 csonkból áll, a nyomó szintén. Ragozhatnám még.


Ha tévedek és értelmes képet tudsz tenni, én fogom kérni hogy minuszolj le meg mindenki nyugodtan.

2013. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy ott az egyik piktor maximum, van olyan ismerős aki tengeriket csinál kompletten egy családi ház áráért, de ő á tól z-ig mindent betesz, halakat mindent csak kompletten vállalja, statikus, építész, és egy csomó minden kell egy ilyenhez.
2013. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!