Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tennétek 80 l...

Milyen halakat tennétek 80 l akváriumba?

Figyelt kérdés
A szűrésem gyenge, aquael fan 2 van benne, 450l/h teljesítményű, azt mondták az gyenge. Apukám azt akarja, hogy egy fajta hal legyen benne, ami szaporodik. E mellé a szűrés mellé, hány db, és milyen halakat tartanátok? Mondtam egyébként neki, hogy a megtakarított pénzemből egy tetratec ex 700-at akarok venni, de ő mindig azzal jön, hogy ő a guppijait porlasztós levegőztetővel tartotta 10 évvel ezelőtt és szaporodtak, én vezettem be azt is, hogy hetente cserélem az aksi vizét, ő 2 havonta akarta csinálni. Most azt mondja, hogy az ÉN megtakarított pénzemből egy polcot akar a két aksimnak csinálni, pedig már mind2-nek van helye, de én nem akarok halat úgy tartani, hogy nincs normális szűrése, ezért kérdezem meg ezt: Ha ezzel a szűréssel akarok halat tartani, milyet ajánlotok, ami szaporodik is? Vagy ha van valamilyen 5000 Ft alatti szűrő, ami esetleg a másikom mellé már jó biológiai szűrést ad, akkor melyik lenne az? Hallottam olyat is, hogy vegyek még egy ilyet, és legyen egyszerre kettő, ez jó megoldás? Nem lesz az úgy túl "gépesítve"? Kevés nagy növényem van, csak anubias, stb.

2013. jún. 1. 14:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendben.
2013. jún. 1. 15:28
 12/12 Mr Uranium válasza:

Én az ancit ajánlom:


[link]

2013. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!