Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy csodaszép...

Szeretnék egy csodaszép akváriumot. Baj ha 1-2 dolog mű benne?

Figyelt kérdés

Kérlek ne szóljatok le akvaristák.

Például ha vennék egy foszforeszkálós medúzát bele ,az nagy baj lenne a halaknak? (semmilyen mérgező anyagot nem bocsájt ki,az van feltüntetve hogy nem ártalmas nekik) vagy esetleg valami várat bele,vagy törött titanicot,vagy 1-2 művirágot. Nem szeretnék rosszat tenni egyik halnak sem, de nagyon jól mutatna. Kezdő vagyok és még csak ismerkedek az akvarisztika világgal:) Persze ezek mellett igazi moha lenne, stb.



2013. jún. 4. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hogyha ilyen szarokat raksz bele, akkor már a szép jelzőt is buktad, nem a csodaszépet.
2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát igen igazad van. Nem szeretném túlcsicsázni, és rosszat tenni senkinek se akarok! :)

[link] erre gondoltam.

2013. jún. 4. 19:26
 3/23 Platypus ***** válasza:

Szerintem nem bukta, csak nagyon ritka az olyan ember, aki képes megcsinálni jóra, mégis szereti a műanyagot. Oliver Knottnak például van pár hajmeresztő, mégis szép alkotása műanyag állatokkal.

Ami tényleg fontos, hogy egy kevés műanyag dekorra jusson sok természetes növény és rendes, természetes talaj.

Kezdőként nem valószínű, hogy csodaszép lesz, de ha minden más okosan van összerakva, akkor egy műanyag kalózhajó nem árt senkinek. A halak nem kapnak szemrákot tőle :)


[link]

2013. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Uh. Ilyet ne vegyél semmiképpen. Inkább vegyél egy ágas-bogas red moor ágat. Az természetesen szép.
2013. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Platypus ***** válasza:

Ez egy Oliver Knott féle növényes műanyag medúzával:

http://www.youtube.com/watch?v=AJNG2oPQ_Rg&feature=player_em..

2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, a halakat sem érdekli szerintem, de a fluoreszkáló díszek csak az ovisoknak tetszenek.

Egy édesvizi medúza valójában így néz ki, fehér:

[link]

A játék nem is hasonlít rá, ugye :)

2013. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, és a linket is! :) nagyon szép tényleg!

Ha nekikezdek, küldök képet :)

2013. jún. 4. 19:32
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem még a Platypus által linkelt közül sem tetszik az összes. De azért van pár elég jó. Például a téglás nekem bejön. :D
2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem max a tehenes, de az csak régen tetszett, már nem.

A szilikonmedúzán viszont nagyon látni, hogy mű, az elég béna, már bocs. Egyszer én raktam be egy vasútmodell kis házat a "kertbe", meg hegymászó pasit a sziklára, és kerestem a legélethűbb cuccokat hozzá játékboltban, modellboltban, de valahogy mindegyik gagyi. Nem tetszett az sem, és kivettem. Meg mini hableány barbit raktam az akv szélére, ott ült, de ez mind olyan faxság, utána rájöttem :)

2013. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Huh, hirtelen mennyi válasz jött. :)

Sosem érdekelt ez a téma, de most lány szemmel is be kell vallanom, hogy elvarázsolt:) Mondjuk jobban örülnék ha tengeri akváriumom lenne, de tudom hogy ez hosszú,időigényes,pénzigényes dolog,na meg persze a sok tapasztalat,hozzáértés.

2013. jún. 4. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!