Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tudom, hogy az aljzat nem a legjobb, de azt nyáron lesz lehetőségem lecserélni. Amúgy mit cseréljek még ki/rakjak máshova?


13 vagyok csak, megpróbáltam a legjobb tudásom szerint berendezni, kihozni belőle a maximumot. :)


Az első képen azért bubis, mert rögtön vízcsere után készítettem. (valamiért mindig buborékos lesz utána minden, de hamar eltűnik. )


2013. jún. 10. 16:41
1 2
 11/16 _.-Akv-._ ***** válasza:
A háttér nem szép, meg a szűrő elé tehetnél valamit. Amúgy se nagy ez a 35 liter, még ott egy k*rva nagy fekete doboz :D
2013. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 YourDestiny ***** válasza:

Tudtam, hogy a 35 literes vagy. Amit változtass rajta:


Halak, szűrés, meg vedd le azt a ronda hátteret. Ezt leszámítva szép, sokkal jobb, mint volt.


Mellesleg az első képen mindenféle tereptárgyon, növényen, szűrőn buborékokat látok. Ez nagyon úgy szagzik, hogy friss víz, és az abból kivált, felszabaduló gázon rakódtak le. Jól sejtem? Remélem, nem.

2013. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 YourDestiny ***** válasza:
*gázok
2013. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pendulum92 ***** válasza:
Ha tetszik is ez a háttér, szerintem próbáld ki feketével, kukazsák is jó. Szerintem úgy már pofás lenne.
2013. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tanultam belőlük.


Egyébként állottal csinálom, pont ezért fura, hogy bubis lesz...

2013. jún. 10. 22:03
 16/16 YourDestiny ***** válasza:
Valószínűleg lecserélted a teljes vizet.
2013. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!