Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » AQUAEL Ecoline 60 akvárium...

AQUAEL Ecoline 60 akvárium szett-hez milyen világítást ajánlotok?

Figyelt kérdés
AQUAEL Ecoline 60 akvárium szettet kaptam ajándékba. Leszeretném cserélni a világítást és a szűrőt is, mit ajánlanátok?

2013. jún. 13. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket a lámpákat szeretem.

[link]

2013. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:

Én nem cserélném a világítást, hanem bővíteném. Még 1 neoncső páramentes foglalattal elég lenne bőven.


Szűrő nem tudom pontosan milyen van benne, de azt is megtartanám, esetleg felhasználnám egy házi külsőhöz.

2013. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Hable, abból 54 literre kettő kéne. Túl rövid. Pendulumnak mellesleg igaza van, ne cseréld le a gyári tetőt. Fényterelőzd ki, és told meg néhány LED-csíkkal, vagy egy plusz fénycsővel külön előtétről. Akkor nem kell megbontani.
2013. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
NEM NEON HANEM FÉNYCSŐŐŐŐŐŐŐ. A kérdésedre visszatérve, vegyél vízmentes led szalagot és hozzá led trafot ez elfér a mostani fénycsöved előtét trafója mellet. A led szalagot pedig pillanatragasztóval rögzítsd. Igaz a lednek kétoldalas ragasztós az alja de biztos ami biztos használj pillanat ragasztótis.
2013. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát alá lehet rakni növényt, amit alá tesz fényigényest, az ott megmarad. Arrébb meg anubiast, és ennyi. Két ilyen lámpát én a 70 literesre tettem.

[link]

54-re lehet hogy már sok lenne, de hát attól függ mit rak bele.

2013. jún. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!