Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van ennek elég szellőzése?

Van ennek elég szellőzése?

Figyelt kérdés

[link]


A két ajtaja itt nincs rajta, de mondjuk ha rárakom, akkor felül van két vasrács, meg alul egy. De ha bedugom a fejemet a lyukon, olyan rossz érzés bent lenni.



2013. jún. 16. 19:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a középső felső üveglapot leszedném a két sűrű ráccsal együtt, és raknék rá nagyobb, jobb rácsot. De még nem sikerült szétszedni. Olyan jól összeragasztották. Hagyjam így, vagy próbálkozzak még?
2013. jún. 16. 19:17
 2/11 anonim ***** válasza:
jobb lenne, ha inkább a tetejéről tennél fel képet.
2013. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehajtogattam a tetejéről a rácsot:

[link]


Az a nagyonsűrű volt rajta, 1mm-es lyukakkal

de nekem van itthon ilyen nagyobb szövésű rácsom, azt akarom rárakni.

[link]

2013. jún. 16. 21:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak a tetejéről nem jön le az a középső üveglap hiába vágtam körbe sniccerrel, meg feszegetem. Mer azt a középső lapot is leszedném, hamár. Hát szerintem nem kell az oda. Bár ha nem jön le akkor ott fog mardni.


Csak nem akarom a békákat megfullasztani, most úgyis dög meleg van amúgyis és még levegőt se kapjanak. Szerintem kevés volt rajta a szellőzés.

2013. jún. 16. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:

ja, jó lenne, ha kijönne az a középső lap. de talán azzal is jó, főleg a lazább hálóval.

vagy üss rá kalapáccsal egy nagyot. :D

2013. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úhh, nem merek, mert berepül a szemembe a szilánk. De amúgy azt kéne :D
2013. jún. 16. 21:55
 7/11 YourDestiny ***** válasza:

Hable, te már megint mire készülsz? :)

Mellesleg elég apró, ritka lyukak vannak azon a lemezszerű lapon, bár hozzáteszem, valahogy nem nagyon értem ezt az egészet.

2013. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát semmi, csak most átrakom a békákat ebbe, mert a másik kisebb volt jóval, hát kb feleekkora, de már olyan nagyok a brekik. Meg nem is nagyon tudom takarítani a másik terráriumot, tök retkes. Egy ajtó van azon és ha kinyitom, akkor kiugrik mind. Gondoltam átrakom őket ebbe, mert ez most tiszta, és ezen két ajtó van, és így hogy nagyobb, takarítani is könnyebb, ha a másik oldalon vannak akkor jobboldalt nyúlok be, stb. Növény is jobban elfér benne. Csak ilyen fos szellőzése van, ezt megcsinálom előbb hogy jó legyen. Mert beledugtam a fejem, és majd meg fulladtam benne. Gondoltam ez akkor nem jó.
2013. jún. 16. 22:30
 9/11 _.-Akv-._ ***** válasza:
De azt vedd figyelembe hogy te sokkal több levegőt veszel mint a békák, meg ők a bőrükön is tudnak. Meg a növények is termelni fognak valamennyit.
2013. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó az igaz. Nembaj, mindegy, most már megcsináltam. Széttörtem egy borotvát csavarhúzóval, kiszedtem belőle a kis pengét és azzal alányúltam az üveglap alá aztán így lejött az üveglap és ráraktam a másik hálót így nagyobb felületre. Hát most jobb érzés, ha berakom a fejemet. De szerintem ők is érzik, olyan nyomott érzés van bent amikor nem szellőzik rendesen. Jó, most meg FBS szag van benne, de majd elszáll.
2013. jún. 17. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!