Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen vastag legyen az...

Milyen vastag legyen az akvárium fala?

Figyelt kérdés
Készítettek egy akit, 65*35ös területű, 45 cm magasságú. Nem tudom, hogy 6 vagy 8mm es üveg kell, vagy esetleg más. Vannak előnyei, ha vastagabb az üveg? pl. zajcsökkentés
2013. jún. 18. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 45 magas én inkább 7-8 között választanák, 40 magasságig szokták 6-os ból csinálni legalábbis nekem eddig így csinálták.
2013. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy csak egy megjegyzés, teljesen jóindulatból, ha neked kell eldönteni hogy milyen vastag legyen az üveg, akkor én ott nem csináltatnák akváriumot, ebbe nekem soha nem volt beleszólásom, 45 magasságig 100ft/liter 45 felett 110ft/liter, akivel csináltatom ő dönti el milyen vastag üveg, meg kell merevítés vagy sem.


Ha ezt megkérdezi egy üveges akkor sarkon kell fordulni, tényleg csak jóindulatú megjegyzés.

2013. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam üvegesnél, majd a héten megyek. Azt hittem nekem kell kitalálnom.
2013. jún. 18. 20:11
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Ide még simán elég a 6-os. Az akvárium rövid. Legfeljebb kap két merevítést a szélekre.
2013. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje: Még nem voltam üvegesnél, majd a héten megyek. Azt hittem nekem kell kitalálnom."


Nálam konkrétan úgy ment akár van egy szekrénysorba beépítettem, tehát nagyon pontos méret kellett, de utoljára a 120-as is egy asztalra lett pontos méretre csináltatva.


Bementem a kisállat kereskedésbe, pontos méret, fekete ragasztás, üvegtető, hátsó totógomb nélküli fedélre 6-6 centis sarok vágás,ez hétfőn, szerdán hozta a dhl a kereskedésbe, szombaton tölthetem fel, tető nem feláras 12000ft -10%kedvezményem van mindenre.


A ragasztás színét kérdezik egyedül, az üvegvastagságot merevítést ilyeneket nem, meg ha van extra akkor azt kell megadni, lukfúrás az feláras 1000ft/furat 8cm átmérőig nekem, sokan a mosdó lefolyó átmérőt adják meg, ennyi.

2013. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!