Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tudnám szépen elrendezni...

Hogy tudnám szépen elrendezni a köveket az afrikai (főleg malawi tavi kivéve: porcelánsügér) sügéres akváriumomban, esetleg honnan tudok megfelelő köveket szerezni? (inkább a sötét köveket szeretem)

Figyelt kérdés
Igényes akváriumot szeretnék a lakóit már majdnem lebeszéltam, viszont a kövekkel bajban vagyok, rákerestem sok helyen, de olyan igazán hasznos információt nem találtam, kerestem magyarul és angulul is, néztem videókat arról hogy hogy kéne elrendezni, sajnos erről annyira részletesen sehol sem beszéltek, mint amennyire vártam volna.(persze találtam egy-két hasznos információt, de a ti véleményeteket is kikérem, meg azok az információk számomra nem is voltak olyan hasznosak!!!)

2013. jún. 19. 14:02
 1/1 Pendulum92 ***** válasza:

Menj le a Tisza-partra pl., ott vannak ilyen sötét andezitek. De egy kőárusnál is van.


Szerintem úgy csináld, hogy izlés szerint rendezd el a köveket az üvegen, még az aljzat előtt, kisebb-nagyobb halmokat csinálj össze-vissza, majd ezek köré szórd a kvarchomokot. Ha nem az aljzat tetején van a kő, hanem így az alsó 1-2-3 cm takarva van, kicsit élethűbb hatású szerintem. Főleg ha halmokat is csinálsz.

2013. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!