Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Interneten vásroltam egy Sera...

Interneten vásroltam egy Sera aljazattisztitót ami membrános légpumpával műkődik. Nekem van egy Marine 5 w teljesítményű légpumpám, amivel nem műkődik a porszívó-nincs szívóhatás. Milyen légpumpát vásároljak, hogy tökéletesen műkődjön az eszköz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni elméletben, hogy az hogyan tudna működni egy légpumpával, de ha van egy szűrőd, aminek van levegő porlasztó kimenete, próbáld akkor arra ráhúzni.

Hátha megindul.

2013. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megpróbálom belinkelni a képet róla [link]
2013. jún. 21. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A vastag csőben vannak felszálló buborékok? Vagy addig sem jut el a levegő, nem bír kiszökni e levegő sehol? Ha nem nyomod le mélyre akkor sem szív? Hogy ne csak kérdést tegyek fel: ez a fajta aljzat tisztító nem igényel külön spéci légpumpát kéne működjön minden fajtával, ezért én sem teljesen értem mi lehet a gond.
2013. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!