Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől halt meg a Sziámi...

Mitől halt meg a Sziámi harcoshalam?

Figyelt kérdés

1 hete vettem 1 hím bettát meg 1 nőstényt ( 10 literes akváriumba). Első nap a lány volt nagyon érdekes ,változott a színe rózsaszín,lilás-kék, és nem igazán úszott csak az akvárium alján "pihent".A hím udvarolt neki és ő úszkált is.

Pár nap múlva már a nőstény úszkált és a hím mozdulatlan volt , de evett mindkettő 2 nappal ezelőtt a fiúnak kampec

:( MIÉRT???



2013. jún. 24. 16:14
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Tudod miből gondolom, hogy nincs életed? Abból, hogy te valószínűleg egész nap a gép elött ülsz és várod, hogy válaszoljak neked mert neked Ez a világon a legjobb érzés , hogy valaki foglalkozik veled, mert nálad Ez nem természetes mer egy csődtömeg vagy! De csak, hogy jól érezd magad én válaszolok neked mindenre. Képet meg felesleges küldeni(ezt is kifogásnak fogod tartani) mert ha a világ leszebb-legfelszereltebb-legjobb 10literes akváriuma lenne az enyém abba is belekötnél. Várom a további problémáidat velem szembe (nem úgy mint te, hogy egész nap a gép elött ülök, közben élem tovább az életemet , mert nekem van :-)
2013. jún. 25. 17:06
 32/39 Pendulum92 ***** válasza:
Nézd már, a taknyos kölyök már médiumnak is képzeli magát :D :D
2013. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Pendulum92 évente rengeteg hal életét menti meg, sok családnak örömöt okozva.

Hát nem tudom, de felvetettél kérdező egy ilyet "Ez a világon a legjobb érzés....." szerintem síró embereknek akik kétségbeesve próbálják megmenteni a beteg halaikat, nem biztos hogy ez a világon a legjobb érzés, de engem jó érzéssel tölt el mikor tudok segíteni.

2013. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
inkább kéne neked egy csicskalángos. :D
2013. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
de vissza ne írj, mert van életed! ne gyere ide a szar csődtömegek közé, inkább felejtsd el az oldalt!
2013. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
OKÉ :D
2013. jún. 25. 18:33
 37/39 anonim válasza:
Meghal a golyótól is!
2013. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Poénból elkezdtem nézni a régi kérdéseket hát amit itt levágtunk XD Még mindig él a nőstény sőt egy másik hím is kb fél éve :D
2014. márc. 9. 03:29
 39/39 anonim ***** válasza:

nem vagy vicces...

Az, hogy megmaradt az a nyomorult halad abban a 10 literes csodában, és most egy társával összezárva lebeg mint egy autista delfin, csakis elismerésemet váltja ki :) Kibb*asszott fogyatékos érvelés és vádakozás volt :*

Cscs retard-pajti <3

2014. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!