Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem maradnak meg a...

Miért nem maradnak meg a kishalaim?

Figyelt kérdés
Ha kishalaim vannak és nem veszem őket külön,direkt nem olyan halakat vettem,amelyikek megeszik őket és enni is rendesen kapnak meg búvóhelyük is van,akkor miért nem maradnak meg? Nagyon sokszor voltak már kicsik,de egy sem marad még meg...Most is született 14 xifó és az 5 évbe először meg maradt 1 db..MIT CSINÁLOK ROSSZUL??!!

2013. jún. 24. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd kulon oket, mekem is akkor maradtak meg a mollyk, amikor kulon vettem oket.
2013. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szülők is megeszik a kishalakat, nem kell oda másik hal.
2013. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de amikor különvettem,akkor is megdöglöttek :/
2013. jún. 24. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakjál gömbmohát a kicsikhez, lehet hogy csipegetnék, mert az végülis algából van. Vagy spirulina tablettát összemorzsolva szórj bele nekik. Hátha az a bajuk, hogy nem volt elég növényi táplálék. Nem tudom, nem biztos, ez csak egy tipp.
2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!