Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SERA Florena árt a halaknak?

SERA Florena árt a halaknak?

Figyelt kérdés
Panzi dobozos tabletta növénytáp (aquaplant) vagy ez? És melyik a jobb, ha a növénykék kezdenek feketedni a levélvégeken?
2013. jún. 28. 19:28
 1/6 anonim válasza:
nem árt a halaknak a növénytáp. nekem is aquaplant van benne és nem árt :)
2013. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A növénykék levélszélén lévő feketedés ellen mit lehet tenni? A növénytáp elég? A világítás 1560lm 50literre és 6400kelvines.
2013. jún. 28. 19:37
 3/6 kzs ***** válasza:

Nem árt, bár célszerű normálisan adagolni.


Ami a Panzit illeti: őszintén szólva én nem adnám.

2013. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mért nem? Egy időben ebbe pl csak panzit nyomtam a gyökerekhez, azért hogy ne kelljen minden vízcserénél újta tápozni, kb havonta raktam új tablettát, amikor sárgulni kezdet 1-2 levél, és utána már nem sárgult. Van benne növényi hormon is, amitől megindulnak a növésben.

[link]

2013. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(mármint a panziban van növényi hormon)
2013. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor a seraban nincsen? Jobb lenne a tablettás, vagy a seraval is ugyanilyen szépek lehetnek a növényeim mint a tieid? :)
2013. jún. 28. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!