Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adjam be még egyszer vagy ne?

Adjam be még egyszer vagy ne?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy az egyik plattimnak, amit pár napja vettem kifehéredett a szája. Elkezdtem columnarisra gyanakodni, ezért elmentem a kereskedésbe és elmondtam mi a gond. Ott azt ajánlották használjam a Sera bactopurt. Ezt alkalmaztam a leírásnak megfelelően, 1. Nap beadtam 2. Nap szünet, 3. Nap újra. Most van az utolsó beadástól számított 2. Nap amikor 50%-os vízcserét kéne csinálni. Azonban, én úgy látom, mintha a halnak még mindig fehér lenne a szája körül. A leírás szerint csak 2 alkalommal kell beadni a szert. Most alkalmazzam tovább, vagy ne?

#halbetegség #platti #Sera bactopur
2013. jún. 29. 11:20
 1/6 izomszörp ***** válasza:
Tudnál képet felrakni a haladról?
2013. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 izomszörp ***** válasza:

Csináld meg a vízcserét.

Ha tudsz szerezz be sera ectopurt.

Ebben fertőtlenítő oxigén szabadul fel és a benne levő só hatására beindul a nyálkahártya regeneráció!

Sera fistamint is adj neki ebben a megfelelő vitaminok vannak és erősíti az immunrendszerét is.

2013. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget, eképpen fogok eljárni! :) Sajnos képet nem nagyon tudok csinálni, mert folyamatosan mozgásban vannak, és csak az egyiken látom ezt a foltot.
2013. jún. 29. 16:41
 4/6 izomszörp ***** válasza:

Nem raktad külön a beteg haladat?

Ezek szerint lekezelted az egész állományt.

2013. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, lekezeltem az egész állományt, mivel ez egy nagyon gyorsan terjedő betegség, és nem akartam, hogy a többi is megfertőződjön.
2013. jún. 29. 21:55
 6/6 izomszörp ***** válasza:

Ez igaz hogy gyorsan terjed, csak azt hittem hogy külön kezeled.

Vitamint meg ectopurt adj nekik akkor ha tudsz!

2013. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!