Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért adjam el egy magassa...

Mennyiért adjam el egy magassarkú cipőmet, amit pár hónapja vásároltam, egyszer volt rajtam, és 10 ezer forintba került?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kiváncsi, hogy ki venné meg, hanem hogy mennyiért adjam el :) Amúgy az Office Shoesban vettem, nincs semmi hibája.

Hasonló:


[link]


2012. ápr. 8. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miből van ?

Ha bőr, kérjél érte 7-et, ha nem, akkor a felét.

2012. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szép cipő

szerintem is 5-7 között, többet nem tudom adnának e érte, mert hiba volt 1x rajtad akkor is használtnak minősül

2012. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaja, bőr cipő. Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 8. 15:59
 4/11 anonim ***** válasza:
deszép :(
2012. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugye? Sajnos nyomja a lábamat, már 10-15 perc használat után, ezért kénytelen vagyok eladni :(
2012. ápr. 8. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:

én 8ért adnám el:D

az már más kérdés hogy ki is venné meg:d

2012. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amúgy látszik rajta,hogy egyszer használtad?

mert ha nem akkor szerintem simán mondhatod,hogy használatlan:D aztán 9-10ért is eladhatodxD sőt 11ért:DD

2012. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10-nél mindenképp többért add el.

Én szoktam így csinálni, és így akkor még hasznom is van belőle, nekem sikerült már így.

2012. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A talpán igen, kicsit megkopott ott. Szóval látszik hogy már felvettem. Egy bemutatón hordtam, de nagyon nyomja elöl a lábamat, és vásárláskor próbánál ez nem tűnt fel, csak miután járkáltam benne egy ideig. Valószínűleg feles méretet kellett volna vennem, csak hát olyan nem volt.
2012. ápr. 8. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen anyagú a talpa? Recés? Újszerűvé lehet varázsolni azt is, főleg, ha az a fényes-műanyagos-csúszós típus, és sima!
2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!