Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy Sziami harcoshalat...

Vettem egy Sziami harcoshalat kb.2 napja es egy kagylot raktam bele. Most szereti vagy sem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval, vettem egy Sziami harcoshalat, keket, azt hiszem hogy lany..es ma raktam be az akvariumaba egy nagyobb kagylot mint o..mert olyat olvastam hogy kell legyen valamikis novenye vagy targya amibe eltud bujni...es most az uszonyai elegge kinyiltak es van amikor osszevissza megy mint egy bolond,es nem nagyon megy a kagylo kozelebe...amugy kb. 10 perce raktam be..amikor kicsit hozzaerek az akvariumhoz akkoris megy jobbra balra...most akkor orul a kagylonak vagy nem szereti?

2013. jún. 30. 15:54
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja...es azt elfelejtettem hogy az akvariuma nem tul nagy....de fogok neki nagyobbat venni mert eleg kicsi..es lehet hogy nem szereti mert mar nincs nagy helye?
2013. jún. 30. 16:01
 2/26 anonim ***** válasza:

Támadja az idegen tárgyat. Majd hozzászokik. Mennyire kicsi az akvárium? Téglalap alapú vagy gömb?

Emellett ne piszkáld. Hagyd, hadd nézze meg, ne idegesítsd még feleslegesen te is azzal hogy kocolod az üveget.

2013. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 izomszörp ***** válasza:

Pontosan hány literes?

Milyen szűrés van benne?

Vízhőfok?

2013. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A halad valószínűleg hím.

A kagyló keményíti a vizet, ezért akár szereti, akár nem, nem tesz jót neki.

A kagyló nem helyettesíti az élő növényzetet, amiből nem "valamikis" kell, hanem egészséges esetben nagyon is sok.

Össze-vissza pedig azért úszkál, stresszes körülmények között tartod.

2013. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hat gomb alaku az akvarium....de kicsinagyon majdnem 1 liter..de ahonnan vettem ennel is kisebb volt az akvariuma..es koszonom..amugy kicsit fura mert eddig semmi baja nem volt kis nyugis es jatekos..csakmost ebben a nehany percben volt ilyen..akkor a kagylo nem jo neki? szedjem ki vagy haggyam?
2013. jún. 30. 16:16
 6/26 anonim ***** válasza:

Eddig?? 2 napja vetted!

2 nap alatt elérni, hogy elkezdjen furán viselkedni, az elég alapos munka.


Igazából nem a kagylót kéne kivenni, hanem a halat. Sok szenvedéstől megkímélnéd.

2013. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

a boltokban kicsi helyen tárolják, de ez az ő dolguk, nem szólhatsz bele.

1 literes akváriumban növényt sem tartunk, nem hogy halat...

A gömb akvárium meg amúgy is tiltott!

Holnap első dolgod legyen elmenni venni egy normális méretű akváriumot, növényt és szűrőt, vagy add el a halat.

Nagon sajnálom szegénykét, szenvedhet, mint az állat. :(

2013. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nem csinaltam semmi rosszat a halammal..rendesen etetem.. nem tudom..ahonnan vettem nagyon kicsi helyen volt..amugy mostmar nyugis
2013. jún. 30. 16:21
 9/26 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele ember!

Te hogy éreznéd magad egy akkora helyen?

Megfordulni sem tud szinte benne.

Emellett honnan szerezzen majd oxigént, ha még egy növény sincs mellette

2013. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ott nem szolt a boltos nekem semmit hogy nem jo a gomb alaku..csak mondogatta hogy ilyen meg ilyen akvarium van...nagyon idegesit..igyis nagyon sajnalom..en nekem most van eloszor halam..a boltosno sem mondott semmit en kell aneten mindig kutassak mindenert hogy tudjam...
2013. jún. 30. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!