Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy Sziami harcoshalat...

Vettem egy Sziami harcoshalat kb.2 napja es egy kagylot raktam bele. Most szereti vagy sem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval, vettem egy Sziami harcoshalat, keket, azt hiszem hogy lany..es ma raktam be az akvariumaba egy nagyobb kagylot mint o..mert olyat olvastam hogy kell legyen valamikis novenye vagy targya amibe eltud bujni...es most az uszonyai elegge kinyiltak es van amikor osszevissza megy mint egy bolond,es nem nagyon megy a kagylo kozelebe...amugy kb. 10 perce raktam be..amikor kicsit hozzaerek az akvariumhoz akkoris megy jobbra balra...most akkor orul a kagylonak vagy nem szereti?

2013. jún. 30. 15:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ez jó, olyan mint ha betennék egy tehenet a gardrób szekrénybe, bedilizne, és csodálkoznék, hogy dehát nem csináltam semmit.


Ember! Cipősdobozból is árulnak kutyákat, mégsem abban élik le az életüket! Pár napja van még a haladnak, aztán csá. Ha nem a vízértékek végeznek vele, akkor simán a tartási körülmények.

Tök jó, lehet fogadni, mi végez vele előbb.

2013. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Igen, neked kell utánajárnod ezeknek a dolgoknak.


A boltos nő tökéletesen végzi a munkáját, ami az eladás.

Minden szart el fog neked adni, amit kiejtesz a szádon, ezért kapja a fizetését.

Az akvarisztikához pedig tök hülye, egy eladó az áfás számla kitöltésében jó, nem az állattartásban.

2013. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 izomszörp ***** válasza:
100%

SZENVED A HALAD VAZZEEEE!!!!!!


SÜRGŐSEN SZEREZZ BE MINIMUM EGY 30 LITERES AKVÁRIUMOT!!!!

a GÖMB AKVÁRIUMOT MEG FELEJTSD EL!!!!

KŐKEMÉNYEN ÁLLATKÍNZÁST CSINÁLSZ!!!!

AMMÓNIA MÉRGEZÉSBEN FOG MEGHALNI SZEGÉNY!!!!


TANULJÁK MÁR MEG AZ EMBEREK,HOGY A HALAK IS ÁLLATOK ÉS MEG KELL NEKIK TEREMTENI A MEGFELELŐ KÖRÜLMÉNYEKET!!!!



[link]


Minimum ilyen körülményeket teremts neki!!!

2013. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
figyelj..ott ahonnan vettem nem is volt kocka vagy teglalap csak egy kb 500 ml..es azt nem vehettem meg..de rogton fogok keresni egy akvariumot..ma is mar egy csomo mindent kerestem neki hogy jo legyen...figyelj ez Romania..hulyek az elaok nincs meg minden az allatboltokban ami kell..
2013. jún. 30. 16:35
 15/26 A kérdező kommentje:
ennem szidasokat vartam volna hanem segitseget..en mindent megprobalok a halert hogy jo legyen..
2013. jún. 30. 16:35
 16/26 anonim ***** válasza:

ha mindent megpróbáltál volna, elsőnek utánaolvasol neten. Romániában is ugyanúgy elérhetőek az oldalak.

S miután mindent beszereztél, akkor veszed meg az állatot.

2013. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
utana neztem neten..nem irta hogy milyen alaku akvarium kell...es azt irta a roman oldalakon hogy kicsi akvarium jo neki mert stb....en utananeztem..sot egy kis konyvet is vettem...esmondom keresek egy olyan helyet ahol adnak el tegla alaku akvariumot..
2013. jún. 30. 16:42
 18/26 anonim ***** válasza:

A halad, lehet hogy el fog pusztulni, mert mire összeraknád az akváriumot, addigra késő lesz.


Egyelőre ne etesd tovább.

Mielőbb szerezz egy szögletes, minimum 30 litere akváriumot, rendesen szűrővel, fűtővel, ami kell.


Ez egy régebbi kérdés, ahogy látod, más is bele esik ebbe a hibába. Az eladókat itt is csak az eladás érdekli, neked kell tájékozódnod. A 7. válaszban tartási körülmények is vannak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..

2013. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
(majd akkor kezdd el etetni, ha lesz szűrő a (remélhetőleg nagyobb) akváriumban. Ez jó lenne, ha már holnap megtörténne.
2013. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
mar most elindulok venni ha tudok egy akvariumot neki gyorsan.. ha ma nem tudok akkor reggel holnap rohanok..nagyon sajnalom es en koszonom azoktol akik normalis valaszokat tudtak adni :(
2013. jún. 30. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!