Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez túl apróra darálná a...

Ez túl apróra darálná a kaját, vagy meg lehetne próbálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy vennék egy 2 ezer Ft-os elektromos borsörlőt, pl ehhez hasonlót:

http://www.youtube.com/watch?v=79zgzYW0goA

és rákötném egy időkapcsolóra, napi 1 percre.

Beletennék sügér kaját, az majdnem bors formájú, és

ez etetné a halaimat, amíg nyaralok.


Azt gondoltam olcsóbb lenne 2db bors örlőt venni, mint 2db etetőgépet, ugyanis 2 akváriumra kéne raknom valamit.


A halaim 2-6 centi köztiek. Túl apróra darálná ez?



#akvárium #etetőgép
2013. júl. 5. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem igen. legalábbis ha én hal lennék, nem akarnám ilyen formába enni a kaját.
2013. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy hülye ötlet.


Van egy másik megoldás is ami poén szerintem.

Beledobott egy mobilt egy tartályba és ha felhívja akkor a rezgőakksi kirezegteti belőle a kaját: http://www.youtube.com/watch?v=CgfZN8JOuxo


Csak az a baj, hogy nincs pluszban egy telóm :/

2013. júl. 5. 01:58
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Nekem hasonló borsőrlőm van, csak az még nem elektromos, azon egész durvára is állítható az őrlemény szemcsemérete, sőt akkorára nyitható, hogy apróbb magok pl kömény kieshet rajta. Biztos, hogy ezeken is van állítási lehetőség. Kedves hable, nem liheged túl egy kicsit ezt a dolgot?:D Amúgy egy kis barkácsolással simán megoldható a terved. Ha van egy jó időkapcsolód, azzal szinte mindent automatizálhatsz. Egy időben én is vacakoltam velük, világítás, vízfeltöltés,etetés, viráglocsolás,stb. Volt taps és fénykapcsolóm is, csak a halak sajnos nem tudnak tapsolni, ha megéheznek, ez neked nem jó.:D
2013. júl. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bamboochatheone ***** válasza:

Ez a telefonos téma nagyon beteg.:D

Szerintem simán megoldható mert egy telefon is 2000 forint kártyával a teszkóba.

2013. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tengeri halaim közt van olyan, amelyiknek behorpad a hasa, ha ha nem kap enni naponta legalább 1x, de inkább 2x. Őt féltem és nem hagyom magára. Lehet hogy veszek egy gyári etetőt. Úgy igazán nincs kedvem barkácsolni, csak az olcsóbb talán, de hát nemtudom, mindegy...
2013. júl. 5. 11:15
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Így már érthető, azt hittem unatkozol.:D Árban szerintem egál a dolog, csak a gyári etetőt egyszerűbb feltenned és nem kell barkácsolni sem.
2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!