Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól értelmezem?

Jól értelmezem?

Figyelt kérdés
Ha pl. egy halra azt irják, hogy 100 literre l him és 3 nősrény az azt jelenti, hogy másféle halból már nem is kerülhet bele egy sem.És akkor 100 literbe 4 db hal uszkálhat csak.
2013. júl. 5. 11:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Akkor ekkora akiba mit javasolsz talajnak? Mert ugye az igazi növényes talajok brutál sokba kerülnének ekkora akváriumba.
2013. júl. 6. 17:14
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha trükközöl akkor nem kell sok talaj.


Lehet rostált sóder, először van egy nagy rosta azon kirostálod a nagy kavicsokat, utána kell egy apró ilyen konyhai fém rosta azon még egyszer kirostálod az aprókat, marad az 1-2 mm-es sóder, azt felöntöd ecettel hogy feloldja a meszes dolgokat, ami marad azt kifőzöd és felhasználhatod.


Én elég sokáig csináltam bele lehet fáradni rendesen.


Van a másik verzió, amit én szerintem mindig így fogok csinálni a közeljövőben.


Kell nagyjából mit akarsz ültetni és hova, ahány növény van annyi pet palack kell, levágod a pet palackot az alján kb 5 centi maradjon, beleülteted a növényt, a palack aljába beleteszed amit akarsz, tápgolyó stb


Lesz egy kis tili toli az aksiban mi hol legyen, ha megvan a helyül egy kőlerakatnál vett kövekkel körbepakolod a palackokat 4-5 centi magasan, és erre a bazalt köveket szoktam használni, ha megvagy kiöntöd a drága aljzattal, így a töredéke kell csak.

2013. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ebbe van ha jól emlékszem 5 darab 2,5 literes palack alja, beletöltve a saját recept [link]


1-2 gyufaskatulyányi méretű bazalt kövekkel telepakolva az alja, utána ha jól emlékszem 15 liter JBL manadot öntöttem rá, a front üveghez kellett a legtöbb.


Holnap metszem, nagy szerviz lesz, mer nem látszanak a halak megint, akkor esetleg belekotrok és lefotózom a palackok alját, semmi nem látszik így belőlük, meg a kövekből sem.

2013. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.


B. Joci neked főképp sokat segitettél.

2013. júl. 6. 19:32
 25/27 A kérdező kommentje:
Lemaradt: nagyon tetszik az akváriumod
2013. júl. 6. 19:33
 26/27 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Köszi:)

2013. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Közbe megtaláltak hétvégén egy aksival, ioncserélt üveg alja levágva lett betéve, azt raktam körbe bazalttal

Ilyen a tál [link]


És ilyen betéve: [link]


manadoval lett feltöltve

2013. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!