Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet egy halat tartani egy...

Lehet egy halat tartani egy 10l akváriumban úgy hogy ne legyen nekik kicsi a hely? Ha igen mit és mennyit?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet csináltam bele, ez hülyeség?

[link]

[link]

Szárazföldi növények és műanyag krokodil. Csak néha elfelejtem locsolni :)

2013. aug. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A krokodilomra egyszer azt hitte egy csaj, hogy igazi.

Kérdezte hogy ez él? Mondom igen. De én azt hittem hogy a garnélákat nézi a mellette levő akváriumban. Nézte még egy percig, aztán megszólalt: - De akkor mért nem mozog? Aztán már odamentem, hogy mi nem mozog? Hát ott mozognak a garnélák. Aztán láttam, hogy a krokodilt nézi :)

Mondtam, hja az műanyag. Erre azt mondja. Hjaaa? Ő meg így azt hitte hogy tényleg él, és várta hogy mozduljon meg :D

2013. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
sztem jó kösz a válaszokat!!de rakhatok bele almacsigát???,mert a másik akviba nagyon elszaporodtak és kb van 30db ciga!!!
2013. aug. 16. 11:40
 14/17 A kérdező kommentje:

*csiga*

nos lehet???

2013. aug. 16. 11:40
 15/17 anonim ***** válasza:
csigát lehet persze :)
2013. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az almacsigák nagyra nőnek és meg tudnak pusztulni könnyen ha elfogy az oxigénjük, aztán olyan büdös lesz, hogy ihaj.


Kisebb csigákkal jobban járnál, pl egy rakat zöld növény, és hólyagcsigák. Ők garantáltan életben maradnak.

2013. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
oké csak sajna nincs ilyenem és már meghaltak:(
2013. aug. 25. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!