Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lila fehérrel, kicsi bordóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila fehérrel, kicsi bordóval (ami a hely miatt adott) tényleg gáz?

Figyelt kérdés
Sötétlila-fehér dekorációt tervezünk a lagzinkra, viszont a teremben, ahol szeretnénk tartani (művelődési központban, bordó a sötétítő és színpadi függöny. Se engem, se a vőlegényemet nem zavarja, különböző fényekkel tudnánk csalni kicsit, csak anyójelölt és a nagylánya pampog, hogy nem lesz jó. Anyós el is hívott egy iskolai konyhára, hogy nézzünk szét ott is. Végül is nem rossz hely, de na! Ha kötekedni akarnék: itt nincs semmi bordó, viszont túl sárgák a falak. :D Az se a mi színűnk. A műv. házat elegánsabbnak találjuk, és eleve nem tudom miért szól bele, mikor egy forintja nem lesz benne. Azért mégis elbizonytalanított egy kicsit. Valóban szörnyű lenne ez színkombináció?

2013. aug. 15. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem fog érdekelni a lagzin a függöny...

Nyugodtan tartsátok ott.

2013. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt látni kellene összhatásban milyen,

viszont én is a hely adottságainak megfelelően választottam volna dekort...


(nekem is a lila a kedvencem, még a nappali falunk is olyan, az esküvőn más okokból mégsem ez a szín lesz a téma)

2013. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki téged fog figyelni nem a dekorációt. Fénnyel meg tudjátok oldani, azért annyira szerintem nem is lesz feltünõ.

A lila és a fehér gyönyörü együtt.

2013. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen te döntsd el, hogy melyik hely legyen. Udvariasan nézd meg, gondold át, amit ő javasol, nem kell tudnia, hogy úgyis te döntöd el.

Szerintem nem lesz baj, úgyis mindenki az asztalra fog koncentrálni. Majd szólj a fotósnak, hogy ő is inkább úgy fotózzon, hogy a lila-fehér hangulat jöjjön vissza a képeken. Utólag mindenki már csak ezeket a képeket fogja nézegetni és eszükbe nem jut a bordó, ha attól tartanál. :)

2013. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.: Éppen azért tervezzük ide, mert szép a terem, rendezett az épület, és az udvarja is, és gondoljuk, hogy sikerül áthidalni ezt a csekély "problémát". A bordó/piros dekor eleve ki volt zárva, az mindkettőnknek olyan karácsonyos.

Köszönöm mindenkinek a választ! Nem is szeretnék rá hallgatni, elvégre nem az ő napja lesz, csak már kiakasztanak mindketten. :/ Mi lesz még ezután?! :D

2013. aug. 15. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
A bordó és a lila tényleg nem a legjobb, de ha kékkel megvilágítjátok kissé a bordó függönyt, akkor lilás hatást fog kelteni! Amúgy meg nem kell megengedni, hogy mások így beleszóljanak! Ha fizet, akkor viszont van szava! Irtad, hogy van egy hely, ahol sárgák a falak! Ha citromsárga, akkor azt tudnám ajánlani a lilával, hiszen a lila és a sárga komplementer pár, azaz kiegészítik egymást, és mindkettő kihangsúlyozza a másik színt! Lehetne mondjuk Lila-és halvány sárga a színkombináció, az passzolna a falakhoz, és tényleg ízléses! :) A narancssárga-lila viszont borzalmas, ha olyan a fal, akkor nem ajánlom!
2013. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy nem fizet anyósotok semmit! Na, akkor ne is avatkozzon bele! Véleményt mondhat, hiszen biztos jót akar, de erőszakoskodni nem kell, meg erőltetni...
2013. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyósod, hogy most ő megy férjhez vagy te? A te esküvőd, neked és a párodnak kell, hogy megfeleljen a hely. Ti döntsetek ne ők, egyébként a sógornő jelöltnek i a f... köze hozzá. Ha most nem állsz ki magadért, mi lesz később? Az unokát is ő fogja nevelni? Ne hagyd magad. A bordó nagyon szép.
2013. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Művelődési terem meg iskolamenza? Most ez komoly? Nincs egy étterem felétek?
2013. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!