Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok E27-es foglalatba...

Hol tudok E27-es foglalatba kompakt fénycsövet szerezni?

Figyelt kérdés
Bejártam fél Budapestet,de egyszerüen sehol nem találok az akváriumomba való fénycsövet.5000-6500K közt kellene lennie.Egy izzóra van hely,és átalakítani se tudom, sehogy a lámpát.Beépített akvárium tető,így vettük,de sehol se találok csere csövet.25w-os volt az előző(54literes akvárium).Akármien használható ötletnek örülnék.Átalakításhoz nincs hely.Éppen az "energiatakarékos izzó"nak van hely.
2009. okt. 29. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

Neten próbáltad keresni?

2009. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Igen,Most is keresem,és már 1-2 órája keresem,és az egész napom rment a keresésre(nem a neten),De semmi.Egyszer már cseréltem benne fénycsövet,de nem tudom honnét szereztem.Az előző izzóra ez van írva:

TKG 2 in 1 Daylight & growlight 25w 220-240v 50-60Hz 4912(gondolom ez valami gyártási szám)Ha ilyet találnék már az tökéletes lenne,de sehol semmi.Amúgy 2 kompaktot találtam,de a fejénél 3 ág van.az pedig nem fér bele a búrába.A mostani kb 20 cm hosszu,és az üveg része egy kicsit kisebb mint 2 ujj.

2009. okt. 29. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Dunaújváros, Vasmű út i lámpabolt.
2009. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet,Már csak a távolság a baj:).Budapesti vagyok.
2009. okt. 29. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Nem lehet esetleg Interneten rendelni onnan,amit a második válaszadó írt?

Megpróbálok nézelődni,ha találök szólok (:

2009. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Örök hála!
2009. okt. 29. 23:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kaptam még egy tippet.Azt írták hogy a Baumaxban állandóan van.Ha valakinek szüksége lenne ilyen csőre,akkor ott megnézheti.
2009. okt. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!