Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja a szűrőmnek? SOS

Mi baja a szűrőmnek? SOS

Figyelt kérdés

A történet az,hogy majd nem minden reggel mire felébredek nem megy a szűrő.Akkor mindig kitisztítom és mintha az ürülékük lenne bent.Este kapnak enni.Lehet,hogy ez a gond és az étel dugítja el?Annyira félek,hogy egyszer mire felébredek ők lent lesznek az aksi alján meghalva:(

Válaszokat köszönöm!

SOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOSOS


2009. okt. 31. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lesüllyedős kaját használsz elképzelhető,annyit azért nem ürítenek a halak hogy naponta elduguljon.Amúgy napokig elvannak szűrés nélkül,attol nem kell félned hogy emiatt meghalnak,attol viszont félhetsz,hogyha sokáig megy úgy hogy nem folyik át rajta víz meg semmi,akkor elfüstölhet.Nekem már tönkre ment így egy szűrőm.Ne etess anyit,hogy ne egyék meg,amit a szűrő kiszűr.Vagy ha nm etetsz annyit,csak elöbb beszívja a szűrő kaját,és a halak így nem tudják megenni addig,akkor inkább arra az 5-10 percre húzd ki a szűrőt a konnektorból.Amúgy nem igazán tudom elképzelni hogy hogy lehet ez...Még hahetente tömődne el...De naponta?Egy doboz kaja elmegy minden nap?:)Szia Lucky.
2009. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is túleteted őket.
2009. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor majd kevesebbet adok nekik!!!
2009. okt. 31. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkora az a szűrő??? Mert szerintem nem adsz annyit azé a halaknak h elduguljon a szűrő vagy igen?? Akkor szerintem igen kicsi lehet a szűrő. Szerintem ez motorikus hiba lehet.
2009. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!