Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megéri a EHEIM MP AquaPro 60...

Aucs kérdése:

Megéri a EHEIM MP AquaPro 60 XL akvárium szett?

Figyelt kérdés

54 literes szettel kezdtem kb 2 éve az akvarisztikát és szeretnék egy picit feljebb menni térfogat terén. Bár megfogadtam, hogy szettet sosem veszek többet, de a EHEIM MP AquaPro 60 XL elbizonytalanított. A 30 W világítás nekem bőven elég (anubias, jávai moha, Microsorium) mert alacsony fényigényű növényeim vannak. Az Aquaball 130-at határesetnek érzem (aquaball 180 jobb lenne), bár nem lesz túltelepítve az akvárium.

Szóval mi tévő legyek? Barkácsolni világítást nem akarok, viszont elérhető áron sem találok olyat amivel érdemes lenne foglalkozni ha egyedileg raknám össze az akváriumot. Egyből a szűrőt sem akarom kicserélni ha szettet veszek, mert akkor meg kár megvenni!

Várom a véleményeket, megéri vagy nem éri!? Elég lesz a szűrő bele? Vagy van e valami ötlet világítás megoldására elfogadható áron?



2013. aug. 27. 21:38
 1/1 MCsperX ***** válasza:

Szia!

Én ugyanezt kérdeztem, ketten válaszoltak rá, hogy jó.

Remélem segítettem valamit.

Az aquaball 130-ast miért érzed határesetnek? A leírás szerint 60-130 literes akváriumban használható, ez az akvárium pedig csak bruttó 84 literes.

2013. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!