Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok sügér fajtákat mondani?

Lala6 kérdése:

Tudnátok sügér fajtákat mondani?

Figyelt kérdés
Olyan fajták érdekelnének ami max10-12cm-re nö meg és viszonylag békés fajta afrikai és amerikai is érdekelne előre is köszi.

2013. aug. 31. 16:43
1 2 3
 21/26 YourDestiny ***** válasza:
Hát 4-5 centiméteres példányoknál még nem állapítod meg a nemeket. Hogy lesz-e párod, az pedig a szerencsédtől függ. 1200 forint az nemhogy durva, horrorisztikus és nevetséges összeg. 3-4 száz forintos alap sügikről van szó. A lombardoit meg ne vedd meg, mert annak a hímjével gondban leszel.
2013. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
akkor mit tegyek nincs ötletem hogy mit csináljak pedig sügizni szeretnék komolyan nincs valami ötleted?
2013. szept. 5. 19:21
 23/26 A kérdező kommentje:
Én is majdnem sokkot kaptam amikor az árakat néztem mert egy sügérpárom már van ja bocsi 2 de külön vannak és a kicsiket 300-400 ért adom de ezeket ugye nem tudom együtt tartani.Vérvörös tarka sügér és Zebrasügér picik vannak.
2013. szept. 5. 19:24
 24/26 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék ha netán a környéken találnék halat 4cm környékén abból mennyit kellene venni hogy tuti legyen benne pár?Tudom minnél többet de mi a minimum 6-8db?
2013. szept. 5. 19:37
 25/26 YourDestiny ***** válasza:
Hát a jelenlegi sügereid dél-amerikaiak, azokat ne tartsd afrikaiakkal. Hát a pár már csak a szerencséden múlik. Lehet eltalálod kettőből, de lehet, hogy ötből se lesz. Vegyél 4-5 halat, abban már csak lesz, és mikor elérik azt a méretet, mikor meg tudod állapítani a nemeket, elkezdesz szelektálni, és belövöd a végleges létszámot.
2013. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 YourDestiny ***** válasza:
Várj, a lifalili afrikai, de azokat se raknám mbunák közé. Teljesen más vizekből származik.
2013. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!