Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Találtam szép fákat, hogy...

Találtam szép fákat, hogy oldjam meg hogy lennmaradjanak a víz alján?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 15:24
 1/4 Simon Márk1999 ***** válasza:
tegyél rá egy követ és az lent tartja
2013. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 hétig valahogy le kell súlyozni pl. kővel. Utána már lenn marad magától, ha megszívta magát vízzel.
2013. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az a baj ezzel a megoldással, hogy amíg a fa nem marad lent magától, addig színezi a vizet cefett mód. Szóval vagy ki kell főznöd, vagy ki kell áztatnod rendesen. Én 2 hónapig kő alatt hideg vízben áztattam, majd a rákosban tartottam fél évig a faágat mire be mertem tenni az akváriumba. De nem színezte a vizet, és nem borított fel semmilyen egyensúlyt.
2013. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fűzfát raktam bele és nem színezte a vizet pedigcsak bevittem a kertből és lemostam aztán ment az akkiba de lehet hogy azért nem színezte mert nem frissen lett letörve vagy vágva hanem csak úgy találtam a földön.
2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!