Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miskolci halasok? A plázában...

Miskolci halasok? A plázában az állatboltban milyen árakon vannak halak, növények, aljzat, és háttér? Mennyire felszereltek?

Figyelt kérdés
Hello, érdekelne, hogy miéyen árban van pár dolog a miskolci plázában lévő állatboltban, és hogy mennyire felszerelt a bolt? Vasárnap megyek oda, és szeretnék aljzatot- ezek milyen árban vannak? Nem kell húdemilyenjó táptalaj, vagy valami, hanem csak egyszerű fekete vagy barna aljzatot akarok. Milyen árban van? Kell még növény is, sok (kb 6-7 db) és hogy ezek milyen árban vannak? Meg kell még pár hal is. Ilyenek lennének: törpe gurámi, törpe páncélos harcsa, guppi, meg lehet hogy molly. Ezeknek mennyi a darabára kb? Meg még tervezek egy sima, kék hátteret, gondolom ez nem drága, és még lehet hogy veszek melegítőt, mert elromlott. Valaki valami infó, hogy mennyibe kerülnek? Még nem mentem be sose, de mondjuk kívülről nézve is elég igényes, főleg a nagy tengeri akváriummal. Ha valaki írna, nagyon megköszönném, mert nem akarom azt, hogy viszek x forintot, de kéne y, de nekem kevesebb van...
2013. szept. 18. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindig ott vásárolok plázában árak elfogadhatók az írt halakat szoktam ott látni, növénye szoktak lenni anubias gömbmoha meg egy csomó ilyen ezer watt/liter fényt igénylő az első 2t éri meg megvenni gömbmoha 450 anubias 1300 asszem a kaják felszerelések olyan átlagos árban vannak.Halak szépek egészségesek elfogadható áron.Háttér is van egy csomó féle én mindent ott veszek vagy esetleg még jó a komodo meg aztmondják a vitorlás a auchanos rettenetes drága és betegek a halak az nemjóó a szinvaparkba elég koszosak akik de ami nem él az jó árba van :) Remélem segítettem!
2013. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!