Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem jó a fűtőm?

Miért nem jó a fűtőm?

Figyelt kérdés
Most vettem egy fűtőt, beleraktam a vízbe, bedugtam a konnektorba (nem a fűtő részt :D:D:D) és nem működik... Nem világít, bár nem tudom, hogy világitana e, egyébként resun, 50 wattos, állítható hőmérsékletű fűtő. Nem fűt, hideg a víz... Kipróbáltam a hosszabbítón minden helyen, de nem jó.. Ha a hosszabbító nem lenne jó, akkor meg nem működne semmi.. A másik fűtőmmel is ez volt, csak az még az elején működött is. Mi baja? Teljesen víz alatt, függőlegesen...
2013. szept. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd vissza. Az is gyári hibás.


Nekem meg a tetratec 25Wattos pici fűtőm 18 fokra állítva, a 80 literes akváriumot felfűti 26 fokra. Nem hinném el, ha nem látnám.

2013. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár hülyeséget mondtam, mert 22 fokra van állítva, nem 18, de akkor sem úgy működik ahogy kéne.
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Először is megemlíteném, hogy amikor én legutóbb megvettem egy fűtőt, üzembe helyeztem, legalább 5 perc elteltével kapcsolt be. Vagy felvette a hőmérsékletet, vagy nem tudom, de nem kapcsolt rögtön. Szóval várj. Aztán várj, és azt is nézd meg, nem-e csak a jelzőfény nem világít, és közben fűt. Ha nem jó, akkor meg többé ne vegyél Resunt, mert a gagyi kínai terméket egyik csillaga.
2013. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!