Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudom, hogy a szifóm...

Honnan tudom, hogy a szifóm terhes?

Figyelt kérdés
Szifókat és Mollykat is tartok, de volt szifóm, amelyiknek nagyon nagy volt a hasa, egyre nagyobb , de egyik nap már rendes méretű, és sehol egy kishal, pedig van bőven búvóhyel, ahová elbújhattak volna, és nincs sehol. Honnan tudom, hogy egy szifó terhes, vagy csak teleette magát? Van vmi jel, például mint a guppiknál?
2009. nov. 6. 21:02
 1/7 anonim válasza:
Ugyan úgy, mint a guppinál.
2009. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Vegyél neki terhességi tesztet, hogy biztosra menj.
2009. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bőven van búvóhely,akkor lehet hogy épp e miatt nem látod őket.Másrészt,lehet még sincs annyi,mint ahogy azt te gondolod?
2009. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a 2. válaszoló nagyon vicces, talán vmi cirkuszi bohóc a szakmája? majd eljöhetnél kisgyerek babazsúrjára vmit mutatni, vagy mondani, de öltözz be!
2009. nov. 7. 12:17
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Több lehetőség is előfordulhat.Lehet, hogy csak jóllakott,lehet, hogy nem tudott szülni valami zavaró tényező miatt és még a születés előtt, felszívódott az ikra,Lehet, hogy szült, de megették a kishalakat,az is lehet, hogy elbújtak.Ha ki van csúcsosodva a szülőcső és nagy a hasa, akkor terhes.
2009. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt én se tudom megállapítani :S:S Az hogy néz ki ha a szűlőcső ki van csúcsosodva?
2009. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát sajnos megmutatni nem tudom.Oldalról nézve a has, szinte szögletes alakú és kissé hegyes a farok felőli része.Ha már sokszor láttátok,jobban fel fogjátok ismerni.
2009. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!