Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A narancssárga törperákot...

A narancssárga törperákot milyen halakkal lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:
a CPO(narancssárga) nem szokta bántani egyik halat sem úgy tudom a többi viszont igen
2013. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MCsperX ***** válasza:
Kicsit kései válasz, de én az alábbiakat tapasztaltam: van három CPO-m, most már szinte biztos, hogy mind fiú. Sokat kakaskodnak, de semmi komoly. Ha közel úszott egy hal, azt fenyegették nyitott ollóval, de érdemi támadás nem volt. Aztán az egyik ráknak véletlenül nekiúszott az egyik hal, aminek éppen szemtanúja is voltam, a rák elkapta, rángatták egymás, majd egy kis farokúszó hiánnyal a hal kiszabadult és elúszott. Frenki pedig jóízűen elfogyasztotta az ollójában maradt darabkát. Azóta rákapott a haluszonyra, mert láthatóan vadászik rájuk, és már több halamnak is van azóta sérült az úszója. De csak ez az egy csinálja, a többi nem.
2013. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!