Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet valami bajuk attól a...

Lehet valami bajuk attól a halaimnak, ha lejárt kaját adok nekik?

Figyelt kérdés
Nem merem nekik odaadni :/

#hal #díszhal #haltáp #lejárt díszhaltáp
2013. szept. 29. 09:45
 1/6 kzs ***** válasza:

Nem hiszem hogy bajuk lenne.

Egyszer az eladó a szemem láttára bontott fel olyan szárazeleséget, hogy már jóideje lejárt a szavatossága.


Utána megetette vele az ÖSSZES halát (mindet!).

Gondolom, nem bolondult meg, hogy megölje vele a teljes hal-állományát.


(Ja, én is megvettem ezután egy ugyanolyan lejárt (és bontatlan) eleséget, és az én halaimnak se volt semmi bajuk se tőle)

2013. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy lejárt nem biztos hogy rossz a szárazakat adhatod utána is.Nálam is megették sose volt bajuk tőle ha lejárt volt mert nem tudtam feletetni mertsokfélét adtam.Egyébként multkor dobtam ki egy doboz vizibolhát például mert tele volt kis bogarakkal fel se volt bontva vagy 3hónapig csak egy kicsi hiányzott előle és meglepte valami pedig még vot szavatosságból.
2013. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pendulum92 ***** válasza:
Mivel nem romlik meg, szerintem ezeket is újracímkézik.
2013. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Csökken a tápanyagtartalma. Nem valószínű, hogy lesz bajuk, viszont nem tanácsos adni nekik, ha lényegében nulla benne a tápanyag. Mitől legyen erős immunrendszere, mitől legyen hosszú távon egészséges, fitt? Csak a minőségi táplálástól és megfelelő környezettől. Szóval nem gáz a lejárt kaja párszor, de folyton azzal etetni azért kerülendő.
2013. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Meg nem döglenek tőle, épp csak idővel hiánybetegségeik alakulhatnak ki,mert a vitaminok lebomlanak. A halak olyan kevés kaját esznek, már 500Ft-ért is lehet venni kis kiszerelésű, zacskós, minőségi kaját. Megéri ennyiért lejárt kaján tartani a halaid?
2013. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lejárt kaján tartanám ôket, kb. 5 doboz kajából 1 most járt le, több féle van, de szoktak kapni forrázott zöldségeket is.Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem a lejártat ki fogom dobni. ^^
2013. szept. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!