Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baj az aranyhalammal?

Mi a baj az aranyhalammal?

Figyelt kérdés
Van egy aranyhalam 4napja, kertitóból kaptam, vettem neki tetra lemezes haltápot de azt nem ette meg, ezután vettem neki serát(nem lemezeset) ezt se eszi meg.....

2013. okt. 12. 17:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa és azt elfelejtettem leírni, hogy az akvárium növényét ellenben szívesen fogyasztja... ja és az ilyen ugye 100literesbe tartod stb kommentek nem érdekelnek mert a tartási körülményei jók, tehátnagy akvãrium, jó szűrő stb... Szóval légyszi a kérdésemre válaszoljatok...
2013. okt. 12. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium?
2013. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is szívesebben ennél rendes kaját, mint tápszert.

Az aranyhal szereti a növényeket. Adjál neki zöldségeket. Ami túl kemény, azt főzd meg előtte.

2013. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tápból meg aranyhaltápot vegyél.
2013. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
12%

Igazából az aranyhaltápok nagy része kifejezetten rossz aranyhalnak. Direkt levegős bogyók, hogy ússzon a vízen és a tóban szépen meg lehessen figyelni a halakat etetéskor. Szegény rossz emésztésű aranyhalaknak meg minden bajuk lesz tőle.


Ha a növényt eszi, akkor adj neki főtt borsót, bébirépát, kukoricát meg ilyesmiket. Jobb az emésztésének és a vizet is kevésbé terheli. Ha ezt sem fogadja el, akkor a vízminőséggel lesz baja.

2013. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érdekes évek óta tartok aranyhalakat persze tóban de a fiatal halakat 1-3cm-es szelektált példányokat beszoktam hozni akváriumba hogy itt teleljenek heti 3x artemiát adok nekik 3x meg sera lemezes tápot egészen pontosan sera vipan bőszen eszi az összes
2013. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!