Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék venni egy akváriumot...

Szeretnék venni egy akváriumot, de csak 5. 000ft-om van. Én 25. 000 ft értékben néztem ki magamnak egy jó akváriumot. Még valahogy 20. 000ft-ot össze kéne kaparnom saját erőből, ezt hogy csináljam? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok szóval hivatalosan nemtudok munkát vállalni.

Szerintetek mit csináljak hogy össze szedjek 20.000ft-ot?


2013. okt. 15. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A porszívózás alatt nem azt értettem h körbepórszívózzuk a cipőket (ahogy valszeg nálad szokás ...) hanem alapos takarítás/porszívózás-ra.

Tehát nem 15 perc ... :)

szerintem ennyi idősen sehol nem fogsz munkát kapni.

Elő kari ajándék vagy hasonló? :D

2013. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Valóban csak fekete munka jöhet szóba. De ne menj a Szél Kákmán térre, mert 1: napi 2000-t adnak. 2. ha tudnak, kibujnak a fizetés alól lerázznak s még azt se. 3. ha elkapnak balhé lesz az iskolából is kicsaphatnak.


szóval megbizató rokon jöhet csak szóba. más nevén persze akár vállalkozhatsz is.

2013. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Elsőnek! Nálam a kisszoba 15perc, szóval okoskodhatsz de nem mondtad hogy egy szoba vagy az egész ház után kap pénzt.

Próbálj meg ne szófoszlányokból kialakítani mondatokat. Hidd el, nem nehéz!

2013. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ne itt vitázzatok,hanem nyissatok egy privát beszélgetést és ott!!!!!!!!!!
2013. okt. 15. 13:56
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
De igen is itt vitázunk! Te nekünk nem parancsolgatsz koszos kölök!
2013. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Lienah ***** válasza:

Kedves kérdező!


Lehet hogy ezért többen is itt leszólnak... de akkor is megosztom veled unokaöcsém poén-fogadás "bizniszét"...

Kb egy idős volt veled amikor 2-2 fiú fogadott hogy ki tud 2 óra alatt több pénzt "összekunyerálni/összeszedni" (itt megjegyzem, hogy nem találom/találtam jó ötletnek a kéregetést)... Szóval azt csinálták, hogy a Deák téren egy kartonra ráírták a haverjával hogy 100Ft-ért istenítünk... és amikor valaki bedobott 100Ft-ot elkezdték dicsőíteni... 2óra alatt 10eFt-ot szedtek össze!!!! Én csak pislogni tudtam hogy ilyenre vetemedtek... később a lány osztálytársai Free Hug helyett ilyen 1euro/Hug-al "kéregettek"....

A lényeg hogy légy kreatív (Jah és ezt nem javaslom követendő példának, mert szerintem ez még poénból is szánalmas...), eme sztori által csak a kreativitás határtalanságát akartam bemutatni...

2013. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod végre 1 ember aki normális választ ad.Azért nem szeretnék kéregetni mert nem vagyok csöves.tisztességes munkával szeretném össze szedni a pénz,de azért köszi
2013. okt. 15. 14:23
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

ülj ki majd -10 fokos asztalra csupasz seggel kéregetni. kemény munka az is.

vagy szülj gyereket s add bérbe. koldus jó árat fizet érte egy napra mert úgy többet tud koldulni. te meg a fűtött lakásban nézheted a hülye halaidat míg a gyereked kint fagyoskodik.

2013. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérj valamilyen alkalomra pénzt. Karácsony, szülinap, névnap. Mindenkitől kérj pénzt, talán a rokonságból kijön.

De szerintem nem gáz, ha kölcsönkérsz, nem ettől leszel majd jó a függetlenségben.

2013. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
az utolsó válasz a legjobb én nekem is abból van pénzem jópárszor annyi mint ami neked kell mert nem költöm el de ha kell valami megveszem magamnak én 13 vok :)
2013. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!