Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék venni egy akváriumot...

Szeretnék venni egy akváriumot, de csak 5. 000ft-om van. Én 25. 000 ft értékben néztem ki magamnak egy jó akváriumot. Még valahogy 20. 000ft-ot össze kéne kaparnom saját erőből, ezt hogy csináljam? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok szóval hivatalosan nemtudok munkát vállalni.

Szerintetek mit csináljak hogy össze szedjek 20.000ft-ot?


2013. okt. 15. 12:49
1 2 3
 21/23 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy 25000 forint kevés lesz. Gondolom valami gagyi szettet néztél ki. Abban pedig még nincs növény, hal, aljzat. Meg ugye normális szűrő sem. Egy működőképes 54 literes akvárium összerakása inkább 30-40 ezer felé rúg.
2013. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akváriumot éppenséggel tudnék adni, oktogonnál lakom, akkor már csak szűrő kéne bele. Van egy csomó üres akváriumom és nem kell senkinek szerintem, mert én már írtam párszor gyakorin, de nem érdekel senkit. Van pl kb ilyen 20-40-50-72 literes is. Volt aki azt kérte adjam fel postán, de azt nem fogom, mert nem dolgozok vele pluszban, hogy cipeljem azt a nehéz szart meg még sorba álljak, aztán én fizessem neki a postaköltséget is, vagy nemtudom. Utánvéttel én még nem adtam fel semmit azt nemtudom hogy kell, hogy ő fizeti ki, meg nem is érdekel. Ha valaki idejön érte annak odaadom. Sőt még talán valami lámpáim is vannak egyébként. Van egy csomó régebbi fénycsövem, T8-asok amiket félretettem, már az életben nem fogom használni, vannak foglalatok is hozzá. Valamit össze lehet rakni belőle. Annyi, hogy szűrőt nem tudok adni, azt venni kell, de azt tudsz venni mittudomén 6-7 ezerből. Tehát már beljebb lennél egy kicsit. Ha eljösz, szívesen körülnézek, megmutatom neked, hogy mik vannak amiket nem használok és viheted.
2013. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Vagy ha az kell amit kinéztél, mittudomén add el a játékaidat vaterán. Azt nem mondom, hogy a tévét add el, mert annak nem örülnének a szüleid biztos :D
2013. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!