Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri akvárium Kalcium...

WFox kérdése:

Tengeri akvárium Kalcium pótlására mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a már oldottan kapható adalékokra, vagy a szilárdakra amiket nekem kell feloldani. Sajnos a mészalgák nem fejlődnek mostanában túl jól...

2013. okt. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sosem adagoltam kalciumot, csak ilyen nagyobb szemű korallzuzalékon át szűröm a vizet. Ha van sok kék fény akkor hamar szokott lenni lila mészalga. Viszont a fehér fénytől kevésbé lesz, úgy vettem észre.
2013. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig úgy van, hogy amik legfölül vannak kövek, közel a lámpához, azok a leglilábbak. Az alsók, vagy amik belül vannak azok fehérek maradnak. Meg az áramoltató is minidig belilul ha közvetlen a lámpa alatt van, azt néha bedobom ecetbe, hogy legyen újra fekete.
2013. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 reptoid ***** válasza:
Pl: kalkwasser, reggel add, mivel elég magas pH-jú. Elég egyszerű a dolog. Ha komolyabban akarsz foglalkozni vele, kőkorallok is vannak, akkor Balling.
2013. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!