Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki megtudja modnani hogy...

Valaki megtudja modnani hogy ezek mik és hogy lehet kiírtani őket az akváriumomból?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsik, pici csápjuk van mozognak egy kicsit áttetszőek és ha jobban megnézem nagyon apró csigákra emlékeztetnek csak sokkal gyorsabban mozognak.és nem tudom mit csináljak velük. az állatkereskedésben sem tudják mi ez. KÉRLEK! Ha volt már dolgod ilyennel vagy hasonlóval segíts hogy kiírtsam őket az akváriumomból!



2013. okt. 19. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem valami ikrák?
2013. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem rég óta benne vannak sajnos az akváriumomba azóta megnőttek volna.
2013. okt. 19. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezek valami csigák mert az ilyen csápos cyclops úszik meg vizibolha is nem láttam még ilyet bepig az én akimba is van minden bár én nem irtom halaknak csemege de ez ismeretlen
2013. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen halaid vannak hogy megeszik?
2013. okt. 19. 16:12
 5/6 izomszörp ***** válasza:

Nálam is voltak hasonló apró gyors mozgású valamik de fehérek.

Ectopurt tettünk a vízbe és szépen eltüntek.

A halak nem ették meg, mert elbújtak amikor feléjük úsztak.

2013. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
Ezek kagylósrákok. Ártalmatlanok, de nehéz őket kiirtani. Nagyon jól bírják a vegyszereket, ami megöli őket az már a halaknak is kockázatos.
2013. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!