Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30L-es akvárium?

Norbig kérdése:

30L-es akvárium?

Figyelt kérdés

Van egy üres 30-as akim.De nem akarom hogy üres legyen ezért bele szeretnék tenni valamit.A segítségeteket,ötleteiteket szeretném kérni,hogy-hogy tudnék valamit olcsó,de jól kinéző dolgot kihozni belőle.

Előre is köszi az értékes válaszokat!


2013. okt. 21. 16:50
 1/8 anonim válasza:
Tegyél bele egy csukát :D
2013. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ.
2013. okt. 21. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálnám nanosra, nem túl igényes növényekkel. Homok, egy fadarab, bacoppa mini és jávai moha.Tennék fölé egy 20Wos égőt, és egy mattenfiltert csinálnák, ami elrejteném a melegítőt is. Tehetsz bele garnélákat is.
2013. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha az olcsóság a szempont akkor én vennék egy kevés ledvilágítást felé, bele meg homokot tennék az aljára, egyik sarkába egy kicsi de magas vasfát, a vasfa tövéhez kisebb kavicsokat szórnék, de nagyobbakat mint a homok és tennék bele 6 darab színes hím guppit
2013. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Én is egy kicsi low tech növényes nanonak csinálnám meg. Kel egy valamilyen kicsi belső, pár kis növésű növény, aljzat, lámpa, valami fa. Melegítő nem is kell, ha garnélásra csinálod.
2013. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a Dennerle Nano cube 30 literes szettje. Csak szemléltetésképp, hogy mit ki lehet hozni belőle...

[link]


Persze azért ehhez komoly technika kell.

2013. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:

A látvány alapvetően nem pénzen múlik, hanem kompozíciós érzéken. Még szárazon pakolgasd sokat a berendezési tárgyakat, olvasgass a növényes akvarisztika kompozíciós elveiről, és látványos dolgot hozhatsz össze minimális pénzből(ha a felszerelések megvannak már).


A fűzfaág, bazalt, kvarckavics szinte ingyen van. Ha nem akarsz igényes növényeket, akkor jó talaj a sóder, ami akkor a legtermészetesebb hatású, ha van benne egy kevés apró, szabálytalan kavics. Akvaristáktól olcsón, sőt ingyen is juthatsz növényekhez.


[link]

2013. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem én halat nem tennék bele,max garnélát,mert már van 2 halas növényes akim.Ezt ilyen nano kis igazi növényesnek szeretném.Üdv!

2013. okt. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!