Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hydor prime 20, külső szűrő. JÓ?

Hydor prime 20, külső szűrő. JÓ?

Figyelt kérdés
Használtan nézem. Csövek nincsenek hozzá. Szűrő betét szivacs. Kicserélem siporaxra egy részét. Meg mi kell még? Szerintetek jó a használt? 8000.ft. Mit kell venni az összeszereléshez?

2013. okt. 25. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:
112l akvárium.
2013. okt. 25. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
alsó közép kategóriás, én még újonnan se használnám, de ilyen kevés pénzért meggondolandó ha többet nem tudsz ráfordítani. Akvariste.hu-n árulnak 10 ezerért egy Project márkájú ettől jóval erősebb külső szűrőt, valahol egy szinte lehetnek minőségileg, szerintem nézd meg azt is.
2013. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:
Nem értek a gyárikhoz, de a 600 liter/ óra és a 3 liter kapacitás biora elég lesz. Siporaxszal mindenképp.
2013. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
Ilyeneknél nem lehet megspórolni az előszűrést úgy, hogy nem a tartályba rakod a szovacsot, hanem a beszívócsonkjára? Úgy mehet fullosan is sipoval a tartály.
2013. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én szürő tisztitáskor azt hittem Fekete Lacit kell hivnom hogy leszedje a szürő tetejét.
2013. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!