Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumba tehetek valamiféle...

Akváriumba tehetek valamiféle szárazföldi növényt?

Figyelt kérdés

Az akváriumom aljzata homok,alatta humuszréteg,növényi tápanyagot tartalmazótabletták vannak benne,illetve CO2 ellátás megfelelő.Intenzív a fény.

Szeretném még ékesebbé tenni az akváriumot,én például mohára,vagy kövirózsára gondoltam.Nem tudom ezek,vagy más sz.földi növények megmaradnának e.



2013. nov. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy gondolod? Valószínűleg azèrt vannak külön vizi ès szàrazföldi növènyek a vilàgon mert a sajàt közegükben kèpesek csak èlni....
2013. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy te sem élsz a vízalatt ezek a növények sem...
2013. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Van egy tucat különféle vízi moha amit tartanak akváriumban, nem kell szárazföldin gondolkozni. Kövirózsához helyett meg a Pogostemon helferit ajánlom.
2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tennék bele pálmafát, meg mammutfenyőt. Pont odavalók lennének. :)


Tényleg nem szabad keverni a dolgot. Akvarusztika mellett a kaktuszok-pozsgások a másik hobbim. A kövirózsa pozsgás. Egy hét nem kellene neki, elrothadna a víz alatt, ráadásul elkocsonyásodna, és azután megnézhetnéd az akváriumodat, benne a halakat, meg a többi növényt.


Vízbe vizinövényt, semmi mást.

2013. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!