Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tökéletes akvárium nem létezik...

Tökéletes akvárium nem létezik ugye?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz tökéletes akvárium alatt?
2013. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De, óceánnak hívják.
2013. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ja. Óceán, tengerek, Élővizek. Már csak egy üveg kalitka kell. Tény hogy nem a szokványos oldalon vagy, de attól még szép lehet!
2013. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a Sumida akváriumra, lehet mondani, hogy tökéletes.

Igaz, dolgoznak is vele elég sokat..

[link]

2013. nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jók ezek a subidubi akváriumok, mert a rengeteg növényre kevés hal jut, van tágas úszóterük, de néha olyanra csinálják, mint egy hegyes tájkép, és abba nincs is árnyékos terület.

Tényleg tökéletes volna, ha nem kellene folyton etetni, vizet cserélni, növényt ritkitani, de az már nem akvarisztika akkor.

Az a tökéletes akvárium, ahol az élőlények jól érzik magukat.

2013. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen az ada akváriumok azok szépek,biztos is sokat foglalkoznak velük.azért 1* elmennék megnézni azokat az akvákat.youtubon néztem hogy állitják össze a nagyobbakat,hát nem semmi munka.
2013. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve az akváriumommal. Mondjuk tökéletes csak akkor lenne, ha magától megoldaná a heti vízcserét :D
2013. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már módosítottam havi vízcserére :D
2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amugy ha gyakrabban van vízcsere az jobb, mert nem ingadoznak annyit az értékek. Én ötnaponta cserélek a heti az a max.
2013. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
az én halaim nem bírták a heti egy vízcserét..max 5 nap..na ne!!!! havi 1-el bőven elvannak és azóta semmi bajuk!
2013. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!