Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aksiban a növényeken a víz...

Az aksiban a növényeken a víz tetején apró bogarak jelentek meg. Mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy apró pók,nagy potroha van,de mintha csak 6 lábuk lenne.Mit csináljak?Lehet baja a halaknak?Hogy irtsam ki őket?És ha megeszik?
2008. júl. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem értek az akvarisztikához, de szerintem, hogyha nem tudod, hogy mi az, akkor inkább jobb eltávolítani őket, hiába nem okoznának gondot, fő a biztonság! :)
2008. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz,de hogyan.A növényt azért tettem be ,mert a guppy terhes és a kishalak el tudjanak bújni,szóval az egész növényt nem vehetem ki,azért kérdeztem,hogy mivel irthatnám ki őket.leszedni sem tudom,mert sokan vannak nagyon aprók és elbújnak.
2008. júl. 13. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor kérdezd meg egy halastól, vagy akitől vetted a halakat, hogy mi a teendő ilyenkor.
2008. júl. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld meg azt, hogy kiszeded a növényt és betelepítessz egy másikat. Hogyha van könyved az akvarisztikáról akkor olvass bele, hátha találsz megoldást. Nézz körbe a neten is, de ha teheted, inkább fordulj halakkal foglalkozó emberhez!
2008. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. júl. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!