Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintem ez nagyobb kínzás,...

Szerintem ez nagyobb kínzás, mintha leütnének és megnyúznának egy állatot. Hogy engedélyezhetik ezt? (video)

2009. nov. 26. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Fúú b..meg!!

A kígyó még elmegy, hisz az azonnal meghal mikor levágják a fejét, csak az izmok rángatóznak.

De a halak...

Nálam nyitottabb gondolkodású ember kevés létezik szerintem, de ez már nekem is durva.

Ez oly mértékű kínzás,h. nem is találok rá szavakat!!!

2009. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kurv@ kínaiak meg japánok
2009. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

nyamanyama ez oszt a gyorskaja.

Ázsiában más értékrendek vannak.


a google képkeresőbe ne írd be azt, h dogmeat

2009. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt gondolják hogy a halak nem is érző lények, csak azért mert ez nem látszódik rajtuk. De a halak is éreznek fájdalmat, és ez a hal biztosan a kínok kínját élte meg. Döbbenetes és visszataszító.
2009. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A jó éded kurv@ anyjukat ezeknek a senkiházi féreg húzottszemű gciknek... undorító szarok... őket is így kéne megkínozni... sőt. jobban.
2009. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A végén még élt a hal a tányéron..,nem mondom én se vagyok vega de azért ez sok(kkk),fene a gusztusukat!!!
2009. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy élt!!

Az a lényeg h b@sznák meg!!

Miért jó ez?!!!

Szégyen!!!

2009. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mocskos tetű népség, hogy rohadnának meg.Láttam egy hasonló felvételt, ott élő macskát dobott a szakács a forró vízbe és még röhögtek is rajta, ahogy vergődött szegény. Ezek nem emberek.A tetovált, vagy nyakláncként hordott díszhalak is tőlük származnak.
2009. nov. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a ferde szemű b.zik mindent megesznek amit csak lehet ! Még a szar is szerintem , ez undorító .

Ki kellene írtani ezeket a mocskokat ! Atombombát nekik !

Mocskos férgek ... Én azt láttam (dokumentum film volt, igaz ) Hogy a kismajomnak a feje teteféj levágták és még élt amikor ették az egyát "mert az milyen finom " az asztal közepén csak a kis fele volt kint a teste le volt kötözve ! :(( Pusztuljanak !

2009. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek mindenkivel kurv@ megb@szott ge*i népség hogy r*hadna el a belük szegény állatok
2009. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!