Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűröm alig szív, egy...

Külső szűröm alig szív, egy hónapja vásároltam használtan tökéletesen működött szép lassan csökkent az áramlásjelző szintje, most elérte a határt kitakarítottam és nem ment feljebb az áramlás. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Hydor Prime 10 és igazándiból a szűrő sem volt nagyon koszos. Szétszedtem már többször azóta, légtelenítettem de az áramlás nem javul.

#külső szűrő #Hydor Pime
2014. jan. 3. 12:16
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:
Nincs valamelyik cső eltömődve?
2014. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs ellenőriztem mindent már, esetleg rotor problémára gondolok még mert van egy kis hangja is.
2014. jan. 3. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hangja is van, akkor esetleg mégis beszorulhatott egy kis levegő, ha az a rotornál van, akkor leesik a teljesítmény.

Billegtesd, rázogasd, hátha kidolgozza a levegőt.

2014. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem olyan hangja van mint amikor levegőt szív és már szerintem már több mint egy orát billegtettem rázogattam semmi levegő nem távozik már belöle 3s semmit nem javult az áramlás sem
2014. jan. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!