Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az, hogy az akvárium...

Miért van az, hogy az akváriumba szánt fa bizonyos részei beáztatást követően szénfeketék lettek?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy red moor vagy vasfa, de azt mondták, hogy engedni fogja a színét, áztassam be. Megtettem, és vagy 3h után észrevettem, hogy a fa bizonyos részei olyan feketék lettek mint a szén.

2014. jan. 18. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Korhad. Természetes dolog, és nem a szín eresztésével van összefüggésben.

R.M.-ra nem jellemző, inkább valami puhább manrgove szerű lehet.

Végül is ezekre az akváriumokra meg dekorációkra ez a jellemző, elég túlméretezett szűrést igényel egy ilyen jellegű akvárium, de vannak olyan halak, amik ezt igénylik.

2014. jan. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dipper2005 válasza:
Cserélted a vizet az áztatás alatt? Mert ha kicsi vödörbe csináltad és 3 hónapig ázott,akkor lehet hogy a saját kiázott csersav színezte vissza!
2014. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem három órát gondolt...
2014. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dipper2005 válasza:
Lehet,akkor meg természetes,ahol sötétebb volt a fa ott befeketedik.A víztől sokkal sötétebb lesz!
2014. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!