Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért csak az ancik pusztulnak...

Miért csak az ancik pusztulnak el nálam?

Figyelt kérdés
26literes komplett belső szűrőrendszerrel ellátott akváriumom van, neonokkal razbórákkal és páncélos harcsával.Akárhányszor ancit teszek bele, pár nap után felfordulnak,pedig hőfok és a keménység is mindig optimális.

2014. jan. 20. 21:59
1 2
 11/11 Ambreeh válasza:

az ancik a legstrapabíróbb halak!!!

mint ahogyan előttem írták nagyon gyorsan fogyó és közkedvelt hal!

ezért énis foglalkozom a tenyésztésével...és nagyon sok mindent kipróbáltam! és hőmérséklet és víz keménység vagy lágyság?? akkárhoygan próbáltam nem befolyásolt semmit! csak példának mondom hogy egy kifejlett hímmel próbáltuk ki hogy meddig lehet csökkenteni a hőmérsékletet: az eredmény: az hogy hiába volt jeges a víz teteje az anci ugyanúgy viselkedett mint + 30 fokos vízben,,

szóval elég szívós..

de ami tényleg igaz hogy a mérget nem bírja... ebből eredően az sem mindegy hogy milyen szert alkalmazol az akku tisztításra! de az lehetetlen hogy előtted megmérgezzék a kereskedésben.. de az viszont lehet hogy éheztették, te hazavitted ugyebár folyamatosan etetted nem nagyon tudott hozzászokni és bélcsavarodása lett.. mert sokan vannak úgy ancival is és páncélos harcsával is hogy az anci algát eszik a harcsa meg szedi a maradékot a talajról meg a kövekközül azt akkor nem kell etetni..

minden halat kell etetni!!

rem tudtam segíteni!!

2014. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!