Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség! Egy bordélyház lett...

Segítség! Egy bordélyház lett az akváriumomból! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Guppiaim vannak. Három hím, és négy nőstény. A négy nősténynek mindnek lett kb. 10-15 kishala. De ezek a szülések már rég voltak. Úgyhogy most már emezek a halak is nemzőképesek, és minden nősténynek látok terhességi foltot az oldalán. Szegénykéim állandóan csak b*sznak (már bocs a kifejezésért). Az akvárium 80 literes. Csak guppik vannak benne.

2014. jan. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért: mégis, mit vártál??????????????? Ez a természet rendje. Neked kellene szabályozni. A halaktól ne várj önmegtartóztatást!
2014. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy szülni fognak, de azt nem, hogy ennyit és ilyen gyorsan. Gondoltam, hogy majd eladom őket, de még nem találtam vevőt.
2014. jan. 24. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :)

Nekem 50 literben 4db endler guppi csinált kb 50-80 ivadékot 2 hónap alatt. Kezdetnek szétválaszthatod a nőstényeket a hímektől ha eleged van.

2014. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
A szétválogatás nem ér semmit, az elevenszülő nőstények tárolják a spermát, párzás nélkül is szülnek tovább.
2014. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eladni, guppit, lehetetlen vállalkozás. Max. teknőskajának fogja megvenni valaki. Kivéve, ha valami ritka "fajtatiszta egyedekről" van szó, valamilyen különlegesebb vonal, mert akkor esetleg el tudod majd adni. De így legföljebb jó, ha átveszi valaki tőled. És jobb esetben kapsz érte némi halkaját, esetleg csokit, vagy sört :D Bár ez a csere nem is olyan rossz :D:D:D
2014. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!