Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS valaki gyorsan segítség!...

SOS valaki gyorsan segítség! Mi ez?

Figyelt kérdés
Van egy 160 literes akváriumom amiben van t öbbféle hal köztük egy cápaharcsa és egy anci. Ez a kettő halam MA KIFAKULT. Miért van ez? Mit tegyek?
2014. febr. 4. 23:50
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nézem a válaszokat. Már visszajött a színük. Miért vagyok hülye?
2014. febr. 6. 08:40
 32/35 anonim ***** válasza:
És végül sikerült megérdeklődni mi lehetett a bajuk? :)
2014. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

57%: nem megérdeklődni kell, hanem megmérni a víz paramétereit. Kitől érdeklődöd meg? Más akvaristáktól? Azok csak a feltételek ismeretében tudják megmondani.

Vagy te még mindig le vagy akadva az "éjjel hívjuk fel a kisállatkereskedés eladói" butaságnál? :)

Remélem, neked nincs akváriumod. Se más állatod.

2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
hmmm, bocs nem tehetek róla, hogy ilyen világi emberek léteznek mint pl te aki látatlanba ítélkezik, de semmi gond.. képzeld van állatom mindenki.. jha igazából nem is értem miért kezdtem el neked magyarázkodni :D
2014. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"Világi ember"- ez mit jelent? Nem viselek egyházi tisztséget?

Ítélkezem? -Milyen pálcát törtem a fejed felett? Milyen jelzővel illettelek?


Nem értesz az akvarisztikához. Oké. De miért adsz itt buta tanácsokat? És miért sértődsz meg, ha a butaságaidat felemlegetik neked? Olvasgass, de neosztogass eszement blődségeket.


A magyarázkodás, tudod minek a jele...a rossz lelkiismereté.

2014. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!